Pies w formie 0

Przez ostatnie lata świadomość tego, jak ważne jest codzienne dbanie o własne zdrowie, znacząco wzrosła. Ludzie zaczęli zwracać większą uwagę na sposób odżywiania, dostrzegli jak ważny jest świadomy odpoczynek w tym dynamicznym i pełnym pędu świecie. Możemy zauważyć również, że coraz więcej społeczeństwa stawia na profilaktykę, w postaci aktywności fizycznej.

czytaj całość »
Adoptować czy kupować ? 0
Adoptować czy kupować ?

Czy adopcja psa jest zawsze słusznym wyborem?

Bardzo często możemy spotkać się z dość popularnym i chętnie powielanym hasłem – „nie kupuj, adoptuj”. Jednak czy taka decyzja jest zawsze słusznym wyborem? W większości ludzie decydują się na adopcje z dobroci i chęci niesienia pomocy. 

czytaj całość »
Pies w mieście 0
Pies w mieście

Miasto jest środowiskiem w którym nie każdy potrafi się odnaleźć - pełne energii, nieprzerwanego ruchu i hałasu. Niejednokrotnie sprawia, że czujemy się przytłoczeni i przebodźcowani tym, co dzieje się wokół. Taki tryb życia stawia wiele wyzwań nie tylko dla nas, ale również dla naszych czworonogów.

czytaj całość »
Drugi pies w domu 0
Drugi pies w domu

Decyzja o wprowadzeniu nowego czworonoga do naszej rodziny budzi w nas wiele emocji i ekscytacji. Trzeba jednak pamiętać, że jest to przede wszystkim kolejne zobowiązanie. Może ono przynieść radość i uśmiech, ale również nowe wyzwania i wątpliwości.

czytaj całość »
Pozwól psu być psem 0
Pozwól psu być psem

W dzisiejszych czasach większość osób decydujących się na przyjęcie do swojego domu psa, zaczyna traktować go nie tylko jak wiernego towarzysza, ale wręcz jako pełnoprawnego członka rodziny. Oczywiście, ważne jest, aby zapewnić psu wszystko czego potrzebuje oraz otoczyć najlepszą możliwą opieką.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl