WYPRZEDAŻ Ekskluzywna kanapa legowisko dla psa MARIO rozmiar 2: 120x90 cm, kolor: brąz

MK7_7500-Edit.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 160,00 zł 230,00 zł 160.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 230,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Wygodna i wodoodporna sofa MARIO z ekoskóry

Rozmiar 2: 120x90 cm, kolor: brąz

Łatwa w utrzymaniu czystości. Idealne legowisko dla psa gubiącego sierść. Jeżeli cenisz sobie dobre samopoczucie zwierzaka i jego wygodę to jest to idealny model dla Twojego pupila.

Podwyższone, znacznie grubsze brzegi niż w pozostałych modelach sprawiają, że pies czuje się w nim jak na swoim terenie, pewnie i bezpiecznie. 

Klasyczny model wykonany z polskiej ekoskóry to mebel, który dobrze prezentuje się w każdym wnętrzu. Wytrzymały, doskonale sprawdzi się także w kojcach jak i na dworze. 

Legowisko dla psa z ekoskóry jest:

  • idealne dla psów gubiących sierść
  • eleganckie i wytrzymałe
  • wodoodporne
  • dostępne w klasycznej gamie kolorystycznej 
  • zachowuje kształt
  • gładkie i higieniczne
  • proste w utrzymaniu czystości

 

Ważne:

Ze względu na szerokie wałki okalające legowisko zwróć uwagę na znacznie mniejszą powierzchnię do leżenia.
W procesie pakowania legowisko jest zwijane, aby zaoszczędzi miejsce podczas transportu. Po rozpakowaniu pozostawić w temperaturze pokojowej przez co najmniej 12-24 godziny w celu odzyskania przez produkt pierwotnego kształtu.
Wyroby tekstylne mogą mieć do 5 cm różnicy między wielkością rzeczywistą a zamówionym rozmiarem.

Szczegóły produktu:

Materiał:

Sofa Mario wykonana z polskiej ekoskóry, bardzo wytrzymałej tkaniny meblowej. Ekoskóra jest idealnym materiałem na legowsko dla psów gubiących sierść.  Gładka powierzchnia bez włókien jest prosta w utrzymaniu higieny. Spód wykonany jest z mocnego czarnego materiału tapicerskiego.


Czyszczenie:

Gładka powierzchnia bez włókien jest prosta w utrzymaniu higieny. 
Do czyszczenia ekoskóry używamy tylko wody oraz miękkiej szmatki. Zakaz stosowania wszelkich detergentów.

Aby legowisko mogło służyć dłużej Twojemu pupilowi unikaj zabiegów: suszenia w suszarce, prasowania, chlorowania, wybielania.

Wypełnienie:

Okalający wałek oraz spód kanapy wypełnione są granulatem pianki poliuretanowej w osobnych komorach.  Kanapa jest w całości rozbieralna.

UWAGA WIETRZENIE MAGAZYNÓW

Wszystkie legowiska są nowe, ale w związku z tym iż wyprzedajemy stany magazynowe towar może być lekko przybrudzony lub posiadać niewielkie wady - nie wpływające na jakość użytkowania. Wahania rozmiarów +- 10 cm. Prosimy o przemyślane zakupy gdyż reklamacje z ww. powodów nie będą uwzględniane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl