Wyprzedaż materac dla psa "ponton" KLEO, rozmiar 6: 130x110 cm, kolor: beż
Cena regularna:
205,00 zł
towar niedostępny






Opis
KLEO - wygodny i wodoodporny materac z kodury dla psa
Rozmiar 6: 130x110 cm, kolor: beż
Materac typu „ponton” jest idealnym posłaniem dla dużego lub średniego psa. Jeżeli cenisz sobie dobre samopoczucie zwierzaka i osobistą wygodę to jest to idealny model dla Twojego pupila. Ponton Kleo jest łatwy w utrzymaniu czystości, wystarczy wyjąć wypełnienie, aby wyprać pokrowiec.
- idealne legowisko dla psa XXL i nie tylko
- wytrzymały i wygodny, nie odkształca się
- higieniczny - całkowicie rozbieralny, pokrowiec można prać w pralce
Materiał:
Materac KLEO jest wykonany z tzw. kodury, tkaniny o bardzo dużej wytrzymałości na przetarcia, która jednocześnie jest miękka i przyjemna w dotyku. Spód legowiska wykonany jest z czarnego mocnego materiału tapicerskiego.
Pamiętaj: nasze tkaniny i zamki są naprawdę trwałe, ale w przypadku celowego gryzienia, szarpania lub drapania nie jesteśmy w stanie zapewnić, że legowisko przetrwa wszystkie psie zabawy :)
Czyszczenie:
Po wyjęciu wypełnień pokrowce można prać w pralce w wodzie o temperaturze ok. 40 stopni. Unikaj zabiegów: suszenia w suszarce, prasowania, chlorowania, wybielania.
Wypełnienie:
Okalający wałek oraz spód legowiska wypełnione są granulatem pianki poliuretanowej w osobnych komorach.
UWAGA!
Tolerancja wymiarów wyrobów tekstylnych to ok 3-5 cm.
Chroń z nami środowisko - legowiska są pakowane próżniowo - w ten sposób ograniczamy emisję CO2, wspieramy rozwój zrównoważonego transportu.